uczniowie na boisku liceum Jana Korczaka

Serdecznie zapraszamy wszystkich tegorocznych absolwentów gimnazjów do nowo otwieranego liceum. Pragniemy zapewnić, że ta nowa szkoła sprosta wymaganiom zarówno młodzieży, jak i rodziców. Zapewniamy doświadczoną, kreatywną kadrę, wysoki poziom nauczania, profesjonalne przygotowanie do nowej matury, miłą, kameralną atmosferę i dobrą lokalizację (ul. Szczęśliwicka 56).

Przewidujemy realizację innowacyjnych programów nauczania przy możliwości wyrównywania zaległości, naukę trzech języków nowożytnych (angielski na poziomie C-1, niemiecki i hiszpański na poziomie B-2), uczestnictwo w życiu sportowym i kulturalnym dzielnicy oraz miasta i optymalne warunki edukacyjne. Liceum Prywatne nr…..w Warszawie to najlepszy wybór!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!